Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrázek “http://img148.imageshack.us/img148/5332/b4acdd58jb5.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
NEWS

Zde máte možnost sledovat novinky ze světa KISS.

20.3.-ACE FREHLEY ZVEŘEJNIL PŘEDNÍ OBAL A NÁZEV NOVÉHO ALBA:

Obrazek

Ano přesně tak, album má názzev "ANOMALY, vyjde na jaře a bude obsahovat přibližně 12 songů (pokud Frehley nezařadí i písně, které složil během nahrávání Anomaly pro jiný účel).Na videu máte možnost vidět sólo ze skladby "Pain In The Neck"
Pravděpodobný playlist:

01. Outer Space
02. Foxy & Free
03. Sister
04. Too Many Faces
05. It's A Great Life
06. Skels
07. A Little Below The Angels
08. Fox On The Run
09. Change The World
10. Pain In the Neck
11. Genghis Khan
12. Fractured Quantum

13.11.2008 KISS PRACUJÍ NA NOVÉM ALBU!!!
VIDEO K PŘÍSPĚVKU:


ObrazekPaul Stanley, zřejmě zaskočen vyprodáním turné ALIVE 35, a dost možná i prodejem nové desky AC/DC (nevím jaký jiný důvod by mohl tak razantně změnit rozhodnutí kapely z dřívějška) potvrdil v rozhovoru s Davidem Paulem Brodym, že KISS se po neuvěřitelných deseti letech, v době kdy už jsme jen doufali (a mnozí ani to ne), chystají zavřít do studia a natočit své další album. KISS rovněž potvrdili, že budou opakovat world tour i v roce 2009. S novým albem by mohly přibýt i nové pódiové prvky a mohla by se změnit konstrukce pódia. Dodrží kapela svůj slib a potvrdí tak svá slova o tom, že jsou teď silnější než kdy dřív?Doufejme, že ano a že album, o němž zatím nevíme vůbec nic, nebude poslední a nebude to pouze další přehrání starých skladeb, výběr+pár dem apod., ale plnohodnotné studiové album.

11.11.2008 ESP si zahrají v Pražském RETRU:
Obrazek
Eric Singer Project si zahrají 6.2.2009 v Praze a sice v Pražské RETRO MUSIC HALL. Bude to první vystoupení ESP v našich končinách.
Více v sekci ESP PRAGUE 2009

09.11.2008 Paul Stanley zvolen showmanem roku 2008:
ObrazekPaul Stanley byl zvolen magazínem Classic Rock tzv. "Showmanem roku", není divu, kdo jiný dokáže ve věku 57 let na pódiu to, co Paul Stanley?
Časopisu neděkujeme, má to dělat každý rok už od dob kdy začal vycházet a možná i dřív ! :-)9.8.2008
KISS obdrželi proklamaci od guvernéra
 KISS
Na fotografii je skutečná proklamace guvernéra severní Dakoty, kde se mluví o úspěších rockové legendy KISS. Dokument obdrželi na pondělním koncertě v Severní Dakotě, který byl údajně nejpovedenějším ze všech koncertů, které S.Dakota poznala.

KISS V ČECHÁCH
(16.2.2008.)
6.6.2008 k nám hoši ztavítají
vstupenky na www.sazkaticket.cz

12.5.2008 Nová varianta předkapely v Praze
Podle všeho nám před KISS budou "hrát" Američtí Cynder Road.

9.5.2008 KISS V NĚMECKU!!!
KISS přistávají 6.května do sousedního Německa na další zastávku skoro vyprodaného světového turné k oslavě 35. výročí!!!

8.5.2008 Prodej KISSOLOGY v Evropě v boxu
Pro velký úspěch se vyjde KISSOLOGY I, II a III jako jeden box!!!

25.3.2008
Předkapely KISS na Evropských turné
A je tu to, cěhož jsme se obávali, jsou již známé (70%) předkapely, jenž vystoupí na evropských koncertech, jsou jimi až nechutně Pop-Rocková banda LIT a v horším případě EMO-POP-ROCKOVÍ From First To Last.
Udělejte si představu a shlédněte jejich songy jak jen dlouho to vydržíte (na třetí pokus sem to vydržel celé)

13.3.2008
GENE SIMMONS bez vlasů
Obrazek
Na intrnetu se objevily fotografie Gena Simmonse bez vlasů, další vysvětlení by se mělo objevit v další řadě Family Jewels.

Pochyby:
-Zbytek Genovy lebky vypadá až moc uměle
-Pihu na tváři si Gene nechal odoperovat

Bez pochybností:
-Vedle Gena sedí skutečná Shannon Tweed


26.2.2008
Gene Simmons píše další knihu, tentokrát ne o sobě nebo KISS, ale ...
Obrazek
Basák KISS Gene Simmons hodlá napstat další knihu a jak jinaak, než-li škojící (pro ty co ho znají jen okrajově).Gene se rozhodl napsat historii a úvahu o jednom z nejstarších řemesel a sice prostituci. Kniha Ladies Of The Night by měla vyjít ještě tento rok.
Dle některých médií by dokonce mohlo jít o jednu z nejzajímavějších knih tohoto žánru.
Takže pokud chcete vědět víc o tomto "řemeslu", či ste jen zvědaví na Genovo spisovatelské umění (které jste si už mohli mnohokrát ověřit) určitě víte pro co máte jít :-)

25.2.2008
Lístky na KISS do Prahy opět v prodeji!!!
Nevím, jak je to možné, ale lístky na KISS jsou opět v prodeji, včetně balkónů, jenž se původně do oběhu vůbec nedávali, podle některých zpráv jde o komerční trik, jenž funguje asi takhle: Nestihnete lístek tam kam chcete, tak si koupíte na sezení, někdy i drazší, nejhorší sektory tak zmizí a nejlepší místa jsou opět v prodei, aréna tak bude za tak dobrého prodeje jako je momentálně u KISS totálně vyprodaná, což je pro kapelu a do jisté míry i pro nás velké plus, ale zároveň i slušná nevýhoda, jelikož se prostě nebude kam hnout.

23.2.2008
VYPRODANÝ KONCERT VE STOCKHOLMU ZA 20 MINUT:
KISS Koncert ve Švédském Stockholmu je vyprodán, a co víc, celé to trvalo jen 20 minut.Místo konání koncertu s kapacitou 32 500 diváků, tak bude narvaný k prasknutí stejně jako Pražská O2 Aréna, jenž byla vyprodaná přesně za týden, KISST!GER WEB zachytil poslední lístek a poté informaci o vyprodání:
ObrazekObrazek


22.2.2008
A je to tady, Gene Simmons podává žalobu na tvůrce videonahrávky, na které je zachycen muž, jenž se podobá Simmonsovi a má sex s poměrně slušně vypadající slečnou.
Písemné žaloby:

Zaloba I
Zaloba II
21.2.2008
Obrázek “http://cache.valleywag.com/assets/resources/2008/02/genessecret.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Gene Simmons Sex Tape:
Na internetu (ZDE) se objevila nahrávka, kterou lze označit jako zajímavou. Na záběrech je údajně Gene Simmons zachycen při pohlavním styku s jinou osobou než je Shannon Tweed (Sex symbol Playboye, Genova současná přítelkyně a hlavně matka Genových dvou dětí). Při důkladnějším prozkoumání obličeje a do jisté míry i postavy (mám na mysli pouze obezitu apod.) herce, lze zjistit, že se nejedná o Gena Simmonse, navíc si myslím, že kdyby podával i Gene takové výkony jako na nahrávce (pití čaje při orálním sexu apod. :-), zdaleka by si nemohl dovolit přes 4000 milenek, a to ani kdyby byl sebevíc populární.

12.2.2008
KISS absolvovali focení v DESTROYER kostýmecch, v kterých se ukáží i v Čechách.
KISS


30.1.2008
 
Rovných 35 let existence KISS (Přesněji řečeno 35 let od prvního KISS koncertu v Coventry klubu)

29.1.2008
 ObrazekPaul Stanley potvrdil světové turné, jenž bude zahrnovat i Evropu a Skandinávský poloostrov, více v sekci KISS WORLD TOUR 2008.